Koupelny na klíč

Ke každé koupelně přistupujeme individuálně. Snažíme se zákazníkovi nabídnou takové dispoziční řešení, kde je v rovnováze užitek i požitek z nové koupelny. 

Více informací

méně je více

Sice máme dlouhé dodací lhůty, ale je to tím, že máme rozpracované jen to, čemu se můžeme věnovat na 100% a tím odevzdat profesionální práci. Užší specializace na koupelny nám otevírá příležitosti jak více využívat stále se objevující moderní technologie, které mohou Vaši nové koupelně dát punc nadčasovosti.

Více informací

Rekonstrukce bytů

Rekonstrukce koupelny bývá nezřídka součástí přestavby celého bytu. Proto nabízíme naše služby i na rekonstrukce bytů. Řemeslně pokryjeme všechny práce v bytě a to na co se necítíme, na to máme subdodavatele, na které se můžeme spolehnout. 

Více informací

Můžeme si dodat vlastní vybavení nebo materiál pro rekonstrukci koupelny?

Ano. Nebráníme se tomu. Jen doporučujeme konzultovat s námi vybrané vybavení. U Vámi dodanho vybavení počítejte s vicenáklady spojenými s řešením reklamací. V dnešní době inetrnetových obchodů musíme akceptovat jejich existenci a jejich ceny. Nemáme problém s objednávkami z těchto obchodů. Bude-li to součást zadání, počítejte s částečným navýšením ceny objednaného vybvení. Navýšení je pokrytí administrativních a manipulačních úkonů.

 

zpět na časté dotazy