Koupelny na klíč

Ke každé koupelně přistupujeme individuálně. Snažíme se zákazníkovi nabídnou takové dispoziční řešení, kde je v rovnováze užitek i požitek z nové koupelny. 

Více informací

méně je více

Sice máme dlouhé dodací lhůty, ale je to tím, že máme rozpracované jen to, čemu se můžeme věnovat na 100% a tím odevzdat profesionální práci. Užší specializace na koupelny nám otevírá příležitosti jak více využívat stále se objevující moderní technologie, které mohou Vaši nové koupelně dát punc nadčasovosti.

Více informací

Rekonstrukce bytů

Rekonstrukce koupelny bývá nezřídka součástí přestavby celého bytu. Proto nabízíme naše služby i na rekonstrukce bytů. Řemeslně pokryjeme všechny práce v bytě a to na co se necítíme, na to máme subdodavatele, na které se můžeme spolehnout. 

Více informací

Chtěli bychom vybourat část panelu. Pomůžete nám s tím?

Pokud se jedná o příčku od špajzky nebo vestavných skříní, tak to zvládáme vlastíma silama. Pokud jde například o rozšíření šíře dveří z obýváku do kuchyně, či bourání do nosného panelu, tak na to přizveme odborníky. V případě zásahu do nosných panelů, počítejte s nutností projektové dokumentace a kladného vyjádření statika. 

 

zpět na časté dotazy