21 let zkušeností Více než 600 realizovaných projektů

Koupelny na klíč

Ke každé koupelně přistupujeme individuálně. Snažíme se zákazníkovi nabídnou takové dispoziční řešení, kde je v rovnováze užitek i požitek z nové koupelny. 

Více informací

méně je více

Sice máme dlouhé dodací lhůty, ale je to tím, že máme rozpracované jen to, čemu se můžeme věnovat na 100% a tím odevzdat profesionální práci. Užší specializace na koupelny nám otevírá příležitosti jak více využívat stále se objevující moderní technologie, které mohou Vaši nové koupelně dát punc nadčasovosti.

Více informací

Rekonstrukce bytů

Rekonstrukce koupelny bývá nezřídka součástí přestavby celého bytu. Proto nabízíme naše služby i na rekonstrukce bytů. Řemeslně pokryjeme všechny práce v bytě a to na co se necítíme, na to máme subdodavatele, na které se můžeme spolehnout. 

Více informací

Naše služby

Naše nabídka není tak široká jako v minulých letech. Naší specializací jsou realizace koupelen a s tím spojené práce v interiérech. Zaměření se na jeden segment stavební činnosti se ukázalo jako perspektivní  rozhodnutí.  Jak se říká " devět řemesel, desátá bída."

Služba "koupelny na klíč" je komfortní balíček, obsahující četné výhody pro našeho zákazníka. Stanovení ceny předem, individuální přístup a především kvalitně odvedená práce, to vše od jedné firmy. V poslední době se stále více specializujeme na dožívající panelákové koupelny.

V rámci zadání Vaší zakázky se nebráníme provést i jiné činnosti. Ať už na to stačíme vlastími silami, nebo využijeme někoho v okruhu spolehlivých řemeslníků. Kvalitní a včasné provedení zakázky je závyslé na bezproblémové komunikaci a návaznosti řemesel.   Bez spolehlivých dodavatelů, bychom neměli tak bohatou historii rekonsruovaných koupelen na klíč.


Rekonstrukce panelákových koupelen

Rekonstrukce či úplná přestavba bytových jader vdechne do nového bytu příjemnou atmosféru čistoty a novoty. Nebojíme se složitějších projektů. Pokud již máte představu o rekonstrukci, můžeme být pouze nástrojem Vaší fantazie nebo Vám zpracujeme návrh na kompletní realizaci Vašeho bytového jádra.

Koupelny nové i rekonstruované

Koupelny jsou naším denním chlebem. Rekonstruujeme koupelny, či tvoříme nové. Nebráníme se být pouze nástrojem Vaší fantazie, ale rádi Vám zpracujeme návrh na kompletní realizaci Vaší nové koupelny. Stále častěji se zaměřujeme na panelákové koupelny, či koupelny pro indisponované.

Koupelny pro indisponované

Speciální kategorií jsou koupelny pro indisponované. Tyto koupelny jsou dispozičně uzpůsobeny, tak aby poskytly uživateleli maximum prostoru pro něho a jeho potřeby. Tyto potřeby se samozřejmě liší, a je na nás toto vnímat a přenést myšlneku pohodlné očisty do reality. Výsledné řešení je někdy kompromis mezi vzhedem a funkčností.

Obkladačské práce

Velmi významnou součástí každé koupelny je keramický obklad.  Je to to první co Vás v nové koupelně zaujme. Nejen smysluplná a účelná dispozice, tak i keramický obklad dělá koupelnu. Jeho provedení proto musí být perfektní. Výsledný vzhled nového obložení koupelny a dlažeb záleží jen na Vašem výběru. S kladečským vzorem můžeme samozřejmě poradit, ale  nesmíme zapomenut, že jde o Vaši koupelnu. Vám se musí obklady líbit. Vy se v nové koupelně musíte cítit příjemně. My se jen postaráme, aby vše bylo řemeslně na jedničku.

V nepřeberném množství obkladových materiálů se pohybujeme již 19 let, takže nemáme problem s velkými formáty nebo naopak s mozaikou. Zrovna tak rozmanitost povrchů je pro nás spíše výzvou než problémem.

Pokládka dlažby

Keramická dlažba je významnou součástí každé budovy či koupelny. Možná právě v případě pokládky dlažby by se měl "švec držet svého kopyta". Není nic horšího než zakopávat o sice krásnou, ale špatně položenou dlažbu. Dnešní trendy se posouvají do větších rozměrů dlaždic a pakliže chceme držet krok, musíme na nové tyto nové trendy reagovat. Pravidelná školeni o možnostech pokládky by byla k ničemu bez využití v praxi. Díky Vám, spokojeným zákazníkům, máme možnost nové znalosti uplatňovat na dalších zakázkách. 

Koupelny na klíč - plus

S realizací rekonstrukce koupelny je spojena spousta věcí a činností, které zákazníka v první moment ani nenapadnou. Právě služba " koupelny na klíč" tuto problematiku zaštítuje. K celkové dokonalosti zajistíme výrobu a montáž nábytku na míru, dveře včetně zárubní, malířské a tapetářské práce. Po domluvě je možný závěrečný uklid. Na holičkách Vás nenecháme ani s drobnostmy jako jsou např. prahy do dveří, konzole na záclony apd.

Proč koupelnu na klíč od nás?

  • Od počátku do konce jednáte s jedním člověkem.
  • Zařídíme veškerou potřebnou administrativu pro realizaci koupelny nebo bytového jádra.
  • Standartní koupelnu zrekonstruujeme do deseti pracovních dnů.
  • Nabízíme 4 letou záruku na naši práci podloženou smlouvou o dílo.
  • Disponujeme všemi řemesly potřebnými k vlastní realizaci koupelny na klíč.
  • Spolehlivost v dodržování termínů rekonstrukce.
  • Realizace koupelny "na klíč", podle představ a potřeb klienta.
  • Máme dlouhodobou praxi s více než 600 realizovanými zakázkami & spokojenými klienty.
  • Cenová kalkulace je kompletní, bez dalšího navyšování.
  • Kontaktujte nás pro více informací nebo sjednání realizace.