21 let zkušeností Více než 600 realizovaných projektů

Koupelny na klíč

Ke každé koupelně přistupujeme individuálně. Snažíme se zákazníkovi nabídnou takové dispoziční řešení, kde je v rovnováze užitek i požitek z nové koupelny. 

Více informací

méně je více

Sice máme dlouhé dodací lhůty, ale je to tím, že máme rozpracované jen to, čemu se můžeme věnovat na 100% a tím odevzdat profesionální práci. Užší specializace na koupelny nám otevírá příležitosti jak více využívat stále se objevující moderní technologie, které mohou Vaši nové koupelně dát punc nadčasovosti.

Více informací

Rekonstrukce bytů

Rekonstrukce koupelny bývá nezřídka součástí přestavby celého bytu. Proto nabízíme naše služby i na rekonstrukce bytů. Řemeslně pokryjeme všechny práce v bytě a to na co se necítíme, na to máme subdodavatele, na které se můžeme spolehnout. 

Více informací

Koupelny na klíč

Naše služba „Koupelny na klíč“ přesně vystihuje to, co nabízíme - od prvního nápadu rekonstrukce koupelny až po předání dokončeného díla zákazníkovi, bereme maximum starostí na svoje bedra. Snažíme se, aby budovaná koupelna byla pro Vás pouze radost. Na Vás " jako zákazníkovi" jsou pouze lehčí povinosti ohledně výběru sanitárního vybavení a obkladů do nové koupelny. Technické, technologické a organizační řešení je v plné míře na Nás. 

Ke každé koupelně přistupujeme individuálně. Snažíme se zákazníkovi nabídnou takové dispoziční řešení, ve kterém je v rovnováze užitek i požitek z nové koupelny. Nezřídka původní záměr zákazníka vezme za své a přijdou na řadu naše zkušenosti a doporučení. Zároveň se nebráníme být pouze nástrojem pro již vymyšlený projekt.

Jsme specialisty na rekonstrukce panelákových koupelen, kde zákazník nejlépe ocení, že koupena byla realizována „NA KLÍČ“.

Vzhledem k tomu, že všechny koupelny jsou záležitostí úprav v interiéru, můžeme provádět rekonstrukce i v zimních měsících. Mnozí zákazníci volí toto období, protože právě v těchto měsících nabízíme slevy na vybavení koupelny. Naše slevy jsou v rozsahu 10 -25%. Neváhejte a kontaktujte nás. Naše nabídka zimního zvýhodnění trvá pro realizované zakázky od ledna do března, avšak nasmlouvané mohou být třeba již v srpnu.

Proč koupelnu na klíč od nás?

  • Od počátku do konce jednáte s jedním člověkem.
  • Zařídíme veškerou potřebnou administrativu pro realizaci koupelny nebo bytového jádra.
  • Standartní koupelnu zrekonstruujeme do deseti pracovních dnů.
  • Nabízíme 4 letou záruku na naši práci podloženou smlouvou o dílo.
  • Disponujeme všemi řemesly potřebnými k vlastní realizaci koupelny na klíč.
  • Spolehlivost v dodržování termínů rekonstrukce.
  • Realizace koupelny "na klíč", podle představ a potřeb klienta.
  • Máme dlouhodobou praxi s více než 800 realizovanými zakázkami & spokojenými klienty.
  • Cenová kalkulace je kompletní, bez dalšího navyšování.
  • Kontaktujte nás pro více informací nebo sjednání realizace.