21 let zkušeností Více než 600 realizovaných projektů

Koupelny na klíč

Ke každé koupelně přistupujeme individuálně. Snažíme se zákazníkovi nabídnou takové dispoziční řešení, kde je v rovnováze užitek i požitek z nové koupelny. 

Více informací

méně je více

Sice máme dlouhé dodací lhůty, ale je to tím, že máme rozpracované jen to, čemu se můžeme věnovat na 100% a tím odevzdat profesionální práci. Užší specializace na koupelny nám otevírá příležitosti jak více využívat stále se objevující moderní technologie, které mohou Vaši nové koupelně dát punc nadčasovosti.

Více informací

Rekonstrukce bytů

Rekonstrukce koupelny bývá nezřídka součástí přestavby celého bytu. Proto nabízíme naše služby i na rekonstrukce bytů. Řemeslně pokryjeme všechny práce v bytě a to na co se necítíme, na to máme subdodavatele, na které se můžeme spolehnout. 

Více informací

Reference

Zde si můžete přečíst reference zaslané přímo našimi zákazníky:

Dobrý den pane Ondračko,

chtěli bychom ještě touto cestou poděkovat vaší firmě za provedenou rekonstrukci naší koupelny. Hlavně bychom chtěli vyzdvihnout kvalitu provedené práce, rychlost a vstřícné jednání.

Remešovi, Hostinné. květen 2022


Chceme poděkovat vaší  firme  za velmi dobře a kvalitně provedenou rekonstrukci naši koupelny. Dále chci pochvalit šikovnost  a přistup  vašich zaměstnanců a ostatních řemeslníků. Vše bylo supr. Moc děkujeme.

Noskovi, červen 2021


... závěrem Vám chci poděkovat za vstřícnost, komunikaci, pomoc s výběrem předmětů i obkladů – díky tomu je koupelna i WC velmi povedená a funkční.

Jana K. Trutnov, duben 2021


Dobrý den,

chtěla bych Vám ještě jednou poděkovat za výbornou práci při rekonstrukci koupelny. Uživáme si ji.

S pozdravem Košťálovi, Trutnov, listopad 2020


Vážený pane Ondračko,

dovolte, abych ještě jednou velice poděkovala za Vaši ochotu rychlé opravy nekvalitní práce předchozí firmy. Práce Vašeho zaměstnance pana Bureše byla velice profesionální, přesná a rychlá. Moc děkujeme. Vážíme si profesionality v každém oboru a v tom Vašem jste příkladní.

Ivana Tomanová, Svoboda nad Úpou, prosinec 2020


Dobrý den,

děkujeme moc, vše v pořádku Jsme moc spokojeni. Na jaře bychom chtěli předělat naši koupelnu a na chodbě technickou místnost, pokud by to bylo možné.

M.V. ,Pec pod Sněžkou, září 2020


Dobrý den pane Ondračko,

děkujeme za Váš čas i profesionální přístup při realizaci naší koupelny. Velice si cením Vaší stručné a jasné komunikace. Buďte zdráv a ať se Vám i firmě daří. (Fotogalerie)

Pohodové vánoční svátky přejí Suchánkovi, Nová Paka, srpen 2020


Dobrý  den,

chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za Vaši perfektní, odbornou a úžasnou práci. Z naší prastaré koupelny jste dokázali vybudovat nejkrásnější koupelnu, na kterou jsme pyšní. Rekonstrukce předčila naše očekávání a splnili jste mi můj sen, dokázali jste nemožné, a to ponechat vanu a k tomu  vybudovat i sprchový kout..... Z malé  “okálové”  koupelny jste dokázali kouzlem vybudovat prostornou a nejkrásnější koupelnu. Vaši firmu můžu všem doporučit. Pracujete rychle, spolehlivě a bezkonkurečně. Nikdy na Vás nezapomenu a celá moje rodina i  s pejskem Matýskem si Vás zamilovala.

Přejeme Vám spoustu spokojených zákazníků a ještě jednou Vám moc děkuji.

Vaše Olga  Malá s  celou rodinou,  březen 2019, Chvaleč u  Trutnova (Fotgalerie)


 Dobrý den,

....jinak jsme chtěli poděkovat za vaši perfekní práci a vyjádřit pochvalu, byli jsme moc spokojeni.

 Václav P., Trutnov březen 2019


 Dobrý den

Děkuji Vám za skvěle provedenou práci.

D.Goldmanová, leden 2019 (Fotogaleire)


Pane Ondračko

Chtěla bych Vám velice poděkovat za dokonalou rekonstrukci naší staré koupelny za naprosto úžasnou místnost,kterou nám každá návštěva velice obdivuje a chválí. Rekonstrukce předčila mé očekávání v naprosto skvělou proměnu. Vaší firmu mohu jen a jen doporučit jako rychlý a spolehlivý tým.Přeji Vám stále více takových spokojených zákazníku jako jsme právě my.

S pozdravem a velké díky, Mauerovi zaří 2018 (Fotogalerie)


 Dobrý den pane Ondračko,

chtěli bychom  Vám touto cestou poděkovat za dobře odvedenou práci a profesionální přístup při rekonstrukci naší koupelny. Bylo velice osvěžující, že veškeré naše domluvy byly platné, práce kvalitně a včas odvedená a že se Vaše firma  nebrání ani novinkám. Takže díky Vašemu přístupu se v naší koupelně vyjímá i betonová stěrka ,kterou jste do této chvíle  nikde nerealizovali.  Váš přístup se to naučit, proškolit a poté u nás realizovat nás moc potěšil a navíc skvěle dopadl. Takže jsme se rozhodli Vás požádat o rekonstrukci naší druhé, centrální koupelny v RD a to v létě 2018.

Do té doby přeji ještě více takových spokojených zákazníků jako jsme byli my.

Meisnerovi, listopad 2017 (Fotogalerie)


 Dobrý den pane Ondračko,

chtěla bych poděkovat Vaší firmě a Vašim zaměstnancům, kteří prováděli stavební a obkladačské práce na rekonstrukci mé koupelny. Veškeré práce probíhaly rychle a kvalitně, s výsledkem rekonstrukce jsem velmi spokojená.                                                        

Bártová Jana, řijen 2017 Trutnov (Fotogalerie)


 Po dlouhém vybírání jsem se rozhodla pro rekonstrukci bytového jádra vybrat firmu pana Ondračky - www.koupelnynaklic.com. Nemohla jsem se rozhodnout lépe.  V dnešní době je těžké najít takto profesionální tým a já si troufám říci, že tato firma mi splnila sen o krásné, prostorné a perfektně provedené koupelny a celého jádra. Maximální pozornost věnoval mým požadavkům na zařízení, tak mi pomohl i při výběru. Vše bylo splněno v termínu s velikou pozorností a ochotou. Troufám si napsat, že je to diamant podnikatelů. Ještě jednou veliké poděkování. Vřele a odpovědnč tuto firmu doporučuji.  

Fišerová Eva, říjen 2017 (Fotogalerie)


Pane Ondračko,

chtěli bychom Vám a Vaší firmě poděkovat za skvěle odvedenou práci při  rekonstrukci panelákové koupelny , wc a kuchyně. Velmi oceňujeme vstřícné jednání, trpělivost a přístup všech řemeslníků. Práce byly naplánovány na daný termín , který  byl také náležitě dodržen, stejně tak domluvený rozpočet. Firma „Koupelny na klíč“ je vysoce profesionální. Můžeme jednoznačně  doporučit. Jsme moc spokojeni. Srdečně děkujeme  .

Krejčovi Meziměstí, březen 2017 (Fotogalerie)


Zdravíme Vás a přejeme pěkný den pane Ondračka,

ještě jednou bychom Vám chtěli poděkovat za rekonstrukci našeho panelákového bytu spočívající ve vybourání kompletního jádra, výstavbu nového WC, koupelny, sádrokartonových stropů a instalaci nových elektrických rozvodů. Ačkoliv jsme byli od lidí připravováni na skutečnost, že ve stavebnictví neplatí žádné dohodnuté termíny, Vy jste byl pravým opakem tohoto mýtu. S Vámi běželo vše jak na drátku, dohodnutý rozsah prací byl dodán včas a v požadované kvalitě a za to všechno bychom Vám chtěli ještě jednou poděkovat. Těšíme se na další spolupráci, druhou etapu rekonstrukce -  zbylých místností našeho bytu.

S pozdravem  Stolínovi, Trutnov 2016 (Fotogalerie)


Dobrý den, pane Ondračko,
chtěli bychom Vám ještě jednou touto cestou poděkovat, za skvěle provedenou rekonstrukci panelákové koupelny a dalších stavebních úprav v našem novém bytě  . Velké díky patří i Vašim spolupracovníkům. Moc děkujeme za splnění všech našich požadavků a vstřícnost s jakou jste vše vyřešili. Moc oceňujeme kreativní cítění a zkušenosti, které jste přenesl i do naší koupelny a tak nám pomohl zrealizovat naši představu o budoucí koupelně. DĚKUJEME VÁM. Jsme velice spokojeni a každý kdo koupelnu viděl s úžasem chválí. Jsme rádi, že jsme si Vás vybrali a tuto firmu určitě budeme doporučovat dál. Přejeme Vám mnoho dalších spokojených klientů a koupelen snů jako je ta naše. 

Klára a Petr, červenec 2016 (Fotogalerie)


Chtěli bychom poděkovat firmě  p. Ondračky " Koupelny na klíč " za precizně odvedenou práci. Kompletní rekonstrukce umakartového jádra v panelovém domě na Zelené louce  proběhla k naší velké spokojenosti. Zaměstnanci firmy odvedli kvalitní práci, všechny drobné problémy v klidu vyřešili a komunikace vždy probíhala na profesionální úrovni. Vaše firma nám byla doporučeno od lidí, kteří si nechali rekonstrukci také udělat . Jsme rádi, že jsme si Vás vybrali a tuto firmu určitě budeme doporučovat dál  

Romana a Zdeněk  (02/2016)


Zdravím Vás p.Luboši, jak jsem slíbila tak píšu trošku menší počteníčko ještě jednou díky moc.
Dlouho jsme vybírali firmu na rekonsrukci koupelny, až od jednoho známého jsme dostali typ na pana Luboše Ondračku. Naprosto profesionální přístup ve všem nám pomohl zvládnout celou tu hrůzu.Ledaco nešlo dle plánu,ale vždy se vše vyřešilo v klidu a pohodě. Dopadlo to skvěle,firmu všem mohu jen doporučit neměli jsme žádné potíže.Navíc,když jsme se na firmu obrátili s jakýmkoliv požadavkem,vždy nám ochotně pomohli. Lidský a milý přístup umožnuje člověku přenést se přes všechny problémy, které vzniknou u takové přestavby. Všechno je jen v lidech. Přáli bychom si, aby měla naše republika více takových schopných lidí. Rádi bychom poděkovali p.Lubošovi Ondračkovi a p. Jirkovi a ostatním zaměstnancům za perfektně odvedenou práci víme, že to měli hodně složité.

Přejeme firmě do dalších let hodně spokojených zákazníků.  

S POZDRAVEM IVA ,ALEŠ A HOLKY, Hostinné 2015 (Fotogalerie)


... Jinak opět velice děkuji Vám i Vašim spolupracovníkům kteří se podíleli na rekonstrukci naší nové kuchyně. Opět jsme spokojeni.

S pozdravem Jana Jírová, Trutnov 2014 (Fotogalerie)


Rád bych poděkoval partě řemeslníků a majiteli firmy Koupelny_na_klíč za provedenou rekonstrukci technické koupelny v našem domě. Vyzdvihnout bych chtěl jejich řemeslnou zručnost, profesionalitu i ochotu, trpělivost a snahu vyhovět přáním investora, která se často v průběhu realizace ještě mění. Stejně tak musím ocenit jejich zkušenosti a kreativitu s jakou přistupují k řešení nečekaných problémů a úskalí, kterým se rekonstrukce obvykle nevyhnou, zejména pak v prostorech, které jsou doslova prošpikovány různými rozvody, sítěmi a další kabeláží...

Mudr. R. Tyl, Trutnov 2014 (Fotogalerie)


..... jinak děkujeme za perfektně odvedenou rekonstrukci, jsme moc spokojeni a budeme vás doporučovat dalším.

S pozdravem L. Kadrmas, Trutnov 2014 (Fotogalerie)


Dobrý den,
chtěli bychom touto cestou ještě jednou poděkovat panu Ondračkovi a jeho zaměstnancům za perfektně zvládnutou rekonstrukci panelákového jádra. Parta hochů byla sehraná a v pohodě i přesto, že jsme se jim celou dobu pletli pod nohy, protože jsme neměli možnost byt uvolnit. Zároveň si ceníme kladného přístupu i ke změnám, které jsme si navymýšleli až dodatečně během prací. Koupelna se líbí a firmu vřele doporučujeme všem, kteří se teprve rozhodují. Panu Ondračkovi přejeme hodně dalších zdárných rekonstrukcí. 

Kolibíkovi, Trutnov 2014 (Fotogalerie)


Dobrý den p. Ondračko,  chci poděkovat Vám a vašim pracovníkům, kteří se podíleli na rekonstrukci našeho starého bytového jádra za perfektní provedení všech prací. Též velmi oceňuji Váš přístup k požadavkům zákazníka. Jsme velice spokojeni a každý kdo již koupelnu viděl je nadšen. Velmi chválíme a Vaší firmu doporučujeme každému kdo o rekonstrukci  uvažuje.  Ještě jednou děkujeme.

S pozdravem Jana Jírová, Trutnov 2014 (Fotogalerie)


Ráda se připojuji k pochvalným referencím a děkuji za perfektní provedení všech prací při rekonstrukci bytového jádra v panelákovém bytě.

Jana Pozděnová, Trutnov 2013 Telefon: 608851323 (Fotogalerie)


Dobrý den, p. Ondračko. Děkujeme Vám i pracovníkům, kteří se podíleli na rekonstrukci naší koupelny, WC i kuchyně za super odvedenou práci, jsme velmi spokojeni, a ještě jednou 3x chválíme a doporučujeme zájemcům obrátit se na Vaší fy. 

Příjemné vánoční svátky    Pivoňkovi, Trutnov 2013 (Fotogalerie)


Dobrý den, pane Ondračko, …………Jinak  Vám chci sdělit, že proběhlo již několik kolaudací a dílo se všem líbí, největším trhákem je bojler. Pokud byste chtěl fotky, máme nějaké k dispozici  nebo si můžete vyfotit, co potřebujete sám, až přijdete. 

Hynkovi, Trutnov 2013 (Fotografie)


Dobré nedělní odpoledne přejeme, pane Ondračko.
Touto cestou nám dovolte vyjádřit velké poděkování Vám i celému týmu pracovníků za precizně provedenou rekonstrukci koupelny, wc a všech souvisejících prací. Jsme moc spokojeni a kdo měl možnost už toto vše vidět, tak jsou unešení provedením a všici jsou fascinovaní obložením a hlavně prosvětlením, které mají na svědomí luxfery.
Ještě jednou moc děkujeme.

S pozdravem   Součkovi, Trutnov 2013 (Fotogalerie)