21 let zkušeností Více než 600 realizovaných projektů

Koupelny na klíč

Ke každé koupelně přistupujeme individuálně. Snažíme se zákazníkovi nabídnou takové dispoziční řešení, kde je v rovnováze užitek i požitek z nové koupelny. 

Více informací

méně je více

Sice máme dlouhé dodací lhůty, ale je to tím, že máme rozpracované jen to, čemu se můžeme věnovat na 100% a tím odevzdat profesionální práci. Užší specializace na koupelny nám otevírá příležitosti jak více využívat stále se objevující moderní technologie, které mohou Vaši nové koupelně dát punc nadčasovosti.

Více informací

Rekonstrukce bytů

Rekonstrukce koupelny bývá nezřídka součástí přestavby celého bytu. Proto nabízíme naše služby i na rekonstrukce bytů. Řemeslně pokryjeme všechny práce v bytě a to na co se necítíme, na to máme subdodavatele, na které se můžeme spolehnout. 

Více informací

O nás

Již více než 22 let nabízíme kompletní služby v oblasti realizací koupelen. Naše služba „Koupelny na klíč“ přesně vystihuje to, co nabízíme a děláme. Od prvního nápadu rekonstruovat koupelnu až po předání dokončeného díla zákazníkovi, bereme maximum starostí na svoje bedra.

V posledních letech se stáváme specialisty na panelákové koupelny, kde zákazník nejlépe ocení, že koupena byla realizována „NA KLÍČ“

Snažíme se, aby nová koupelna byla pro Vás pouze radost!

6 důvodů proč zvolit nás:

1. Spolehlivost je zaručena!

Dochvilnost není jen výsadou králů, ale i naše. Pevný termín provedení rekonstrukce koupelny a pevná cena za provedené dílo. To jsou dvě základní pravidla, kterých se vždy držíme.

2. Projekty přesně na míru klienta

Ke každé koupelně přistupujeme individuálně. Snažíme se zákazníkovi nabídnout takové dispoziční řešení, kde je v rovnováze užitek i požitek z nové koupelny. Nezřídka původní záměr zákazníka vezmeme za své a přijdou na řadu naše zkušenosti a doporučení. Zrovna tak se nebráníme být pouze nástrojem pro již vymyšlený projekt.

3. Dlouholetá praxe, více než 600 realizací

Již vice než 19 let působíme v oboru koupelen. To je nejlepším důkazem, že vše funguje, jak má. S odstupem doby můžeme říci, že v koupelně nás nemá co překvapit. Nesčetné kladné reference jsou prakticky naší otevřenou branou pro další zakázky. Námi realizované rekonstrukce koupelen asi už nikdo nespočítá, ale s klidným svědomím můžeme říci, že jich bylo více než 600.

4. Známá cena od začátku do konce

Cena koupelny je vždy závislá od náročnosti projektu. Proto se snažíme přistupovat ke každé koupelně individuálně a nacenit ji dle požadovaných prací. Kalkulace je kompletní. Nestane se tudíž, že po dokončení přijde jakékoliv navýšení ceny. Chcete-li znát cenu, sjednejte si s námi schůzku a my Vám oceníme Váš záměr. Samozřejmě jde o nezávazný počin, nicméně od začátku budete mít představu, co Vás nová koupelna bude stát.

5. Přehledné a rychlé jednání, individuální přístup

Vše začíná nezávaznou schůzkou na místě realizace. Ta následuje obvykle po telefonické dohodě do několika dnů. V momentě, kdy budeme vědět, jaký je Váš záměr, do několika dnů budete znát předběžnou cenu a termín realizace. Po vzájemném odsouhlasení je navrhnutý termín zablokován pouze pro Vás a můžeme začít řešit detaily koupelny.

6. Profesionální přístup

Nejlepší reklamou jsou reference. Profesionální přístup k zákazníkovi je naší velkou vizitkou a zároveň výzvou do budoucna.