21 let zkušeností Více než 600 realizovaných projektů

Koupelny na klíč

Ke každé koupelně přistupujeme individuálně. Snažíme se zákazníkovi nabídnou takové dispoziční řešení, kde je v rovnováze užitek i požitek z nové koupelny. 

Více informací

méně je více

Sice máme dlouhé dodací lhůty, ale je to tím, že máme rozpracované jen to, čemu se můžeme věnovat na 100% a tím odevzdat profesionální práci. Užší specializace na koupelny nám otevírá příležitosti jak více využívat stále se objevující moderní technologie, které mohou Vaši nové koupelně dát punc nadčasovosti.

Více informací

Rekonstrukce bytů

Rekonstrukce koupelny bývá nezřídka součástí přestavby celého bytu. Proto nabízíme naše služby i na rekonstrukce bytů. Řemeslně pokryjeme všechny práce v bytě a to na co se necítíme, na to máme subdodavatele, na které se můžeme spolehnout. 

Více informací

Pokládka dlažby

Je nespočet míst, kam lze položit dlažbu. Ne všude je to však tak jednoduché, jak se na první pohled může zdát. Hlavním předpokladem kvalitně položené dlažby je dobrý podklad.

Keramická dlažba je významnou součástí každé budovy či koupelny. Možná právě v případě pokládky dlažby by se měl "švec držet svého kopyta". Není nic horšího než zakopávat o sice krásnou, ale špatně položenou dlažbu. Dnešní trendy se posouvají do větších rozměrů dlaždic a pakliže chceme držet krok, musíme na nové tyto nové trendy reagovat. Pravidelná školeni o možnostech pokládky by byla k ničemu bez využití v praxi. Díky Vám, spokojeným zákazníkům, máme možnost nové znalosti uplatňovat na dalších zakázkách.

Podklad a vše potřebné pro jeho sanaci nebo přípravu nezřídka finančně zatíží rozpočet víc, než jen položení dlažby samotné. Proto nabízíme bezplatnou konzultaci na místě a návrh nejvhodnějšího řešení, které v případě potřeby konzultujemes odborníky ze specializovaných firem. 

Proč pokládku dlažby od nás?

  • Od počátku do konce jednáte s jedním člověkem.
  • Zařídíme veškerou potřebnou administrativu pro realizaci koupelny nebo bytového jádra.
  • Standartní koupelnu zrekonstruujeme do deseti pracovních dnů.
  • Nabízíme 4 letou záruku na naši práci.
  • Disponujeme všemi řemesly potřebnými k vlastní realizaci koupelny na klíč.
  • Spolehlivost v dodržování termínů rekonstrukce.
  • Realizace koupelny "na klíč", podle představ a potřeb klienta.
  • Máme dlouhodobou praxi s více než 800. realizovanými zakázkami & spokojenými klienty.
  • Cenová kalkulace je kompletní, bez dalšího navyšování.
  • Kontaktujte nás pro více informací nebo sjednání realizace.

 

IM002942 IM002955 IM002957 02180007 P4070028 IMG 1243 DSCN0365 DSCN0366 DSCN0485 DSCN0488 DSCN0490 DSCN0491 DSCN0492 P1010044 P1010045