21 let zkušeností Více než 600 realizovaných projektů

Koupelny na klíč

Ke každé koupelně přistupujeme individuálně. Snažíme se zákazníkovi nabídnou takové dispoziční řešení, kde je v rovnováze užitek i požitek z nové koupelny. 

Více informací

méně je více

Sice máme dlouhé dodací lhůty, ale je to tím, že máme rozpracované jen to, čemu se můžeme věnovat na 100% a tím odevzdat profesionální práci. Užší specializace na koupelny nám otevírá příležitosti jak více využívat stále se objevující moderní technologie, které mohou Vaši nové koupelně dát punc nadčasovosti.

Více informací

Rekonstrukce bytů

Rekonstrukce koupelny bývá nezřídka součástí přestavby celého bytu. Proto nabízíme naše služby i na rekonstrukce bytů. Řemeslně pokryjeme všechny práce v bytě a to na co se necítíme, na to máme subdodavatele, na které se můžeme spolehnout. 

Více informací

Jak je to se závěsným wc v paneláku?

Výrobci skrytých modulů pro závěsné wc mysleli i na prostory panelákových bytů. Tudíž je možné, za předpokladu výběru správného modulu, instalovat závěsné wc i do paneláku. Disponujeme unikátním systememe rozebíratelné zadní stěny wc. Za dodržení několika podmínek je následné rozebrání  a opětovné zadělání otázkou několika desítek minut. Jedná se o čistě montážní záležitost. Žádné sekání, bourání apd.

 

zpět na časté dotazy