21 let zkušeností Více než 600 realizovaných projektů

Koupelny na klíč

Ke každé koupelně přistupujeme individuálně. Snažíme se zákazníkovi nabídnou takové dispoziční řešení, kde je v rovnováze užitek i požitek z nové koupelny. 

Více informací

méně je více

Sice máme dlouhé dodací lhůty, ale je to tím, že máme rozpracované jen to, čemu se můžeme věnovat na 100% a tím odevzdat profesionální práci. Užší specializace na koupelny nám otevírá příležitosti jak více využívat stále se objevující moderní technologie, které mohou Vaši nové koupelně dát punc nadčasovosti.

Více informací

Rekonstrukce bytů

Rekonstrukce koupelny bývá nezřídka součástí přestavby celého bytu. Proto nabízíme naše služby i na rekonstrukce bytů. Řemeslně pokryjeme všechny práce v bytě a to na co se necítíme, na to máme subdodavatele, na které se můžeme spolehnout. 

Více informací

Jaká je hlučnost a jak moc budeme omezovat sousedy?

Většinou je zyvýšená hlučnost pouze v prvních 2 - 3 dnech. Na viditelném místě je umístěna informační cedule s kontaktem na nás pro případ domluvy či úpravy pracovní doby. Nemáme problem, pokud vedle v bytě maminka davá spát své mimčo po obědě spát, domluvit klidnější průběh rekonstrukce v této době. Ceduli si můžete stáhnou zde  a dovyplnit o Vaše udaje.

 

zpět na časté dotazy