Koupelny na klíč

Ke každé koupelně přistupujeme individuálně. Snažíme se zákazníkovi nabídnou takové dispoziční řešení, kde je v rovnováze užitek i požitek z nové koupelny. 

Více informací

méně je více

Sice máme dlouhé dodací lhůty, ale je to tím, že máme rozpracované jen to, čemu se můžeme věnovat na 100% a tím odevzdat profesionální práci. Užší specializace na koupelny nám otevírá příležitosti jak více využívat stále se objevující moderní technologie, které mohou Vaši nové koupelně dát punc nadčasovosti.

Více informací

Rekonstrukce bytů

Rekonstrukce koupelny bývá nezřídka součástí přestavby celého bytu. Proto nabízíme naše služby i na rekonstrukce bytů. Řemeslně pokryjeme všechny práce v bytě a to na co se necítíme, na to máme subdodavatele, na které se můžeme spolehnout. 

Více informací

Musíme si shánět vlastního elektrikáře, instalatéra nebo obkladače?

Samozřejmě že ne. Naším logem jsou " Koupelny na klíč ". Disponujeme všemi řemesly potřebnými pro realizaci koupelny. Téměř celou realizaci provádíme vlatníma silama. Máte-li však nějakého osvědčeného řemeslník a chcete ho zapojit do rekonstrukce, je to jen otázka domluvy. Obecně s tím nemáme problem.

 

zpět na časté dotazy