21 let zkušeností Více než 600 realizovaných projektů

Koupelny na klíč

Ke každé koupelně přistupujeme individuálně. Snažíme se zákazníkovi nabídnou takové dispoziční řešení, kde je v rovnováze užitek i požitek z nové koupelny. 

Více informací

méně je více

Sice máme dlouhé dodací lhůty, ale je to tím, že máme rozpracované jen to, čemu se můžeme věnovat na 100% a tím odevzdat profesionální práci. Užší specializace na koupelny nám otevírá příležitosti jak více využívat stále se objevující moderní technologie, které mohou Vaši nové koupelně dát punc nadčasovosti.

Více informací

Rekonstrukce bytů

Rekonstrukce koupelny bývá nezřídka součástí přestavby celého bytu. Proto nabízíme naše služby i na rekonstrukce bytů. Řemeslně pokryjeme všechny práce v bytě a to na co se necítíme, na to máme subdodavatele, na které se můžeme spolehnout. 

Více informací

Koupelny na klíč - Trutnov

Koupelny na klíč s.r.o. – Trutnov

Naše firma od roku 1998 dospěla přirozenou evolucí do formy, kdy jsme zcela soběstační a můžeme nabídnout službu „na klíč“, tedy komplexní nabídku služeb od originálního naplánování dispozičního řešení, přes dodávku libovolného vybavení, odborné montážní práce až po čisté vymalování. Samozřejmostí je kompletní zajištění všech řemesel a řemeslníků. Zkušenosti z více jak 18-ti let provozu naší firmy nám posloužily jako dobré síto, ve kterém zůstali pouze kvalitní řemeslníci, kteří odvedou práci, na kterou mohou být pyšní.

Nabídka služeb: